Medic-Seals


Medic-Seals
Twoje bezpieczeństwo naszym priorytetem

24 lutego – transport i obstawa

Wczorajszy dzień był dla ratownika z firmy Medic-Seals dość pracowity, ale na szczęście bez większych komplikacji. Ratownik został wynajęty przez firmę Sensus, aby uzupełnić ich zespół i pomóc w transporcie pacjentki z Żar do Zielonej Góry.

Transport pacjentki rozpoczął się o godzinie 8:20 ze stadionu W69 na Wrocławskiej, karetką firmy Sensus. Mimo, że czas trwania transportu był krótki, to zawsze wymaga to od ratowników pełnej uwagi i profesjonalizmu. Na szczęście transport zakończył się sukcesem, a pacjentka została bezpiecznie dostarczona do celu. O godzinie 11:10 karetka wróciła na bazę.

Po zakończeniu transportu, ratowniki z Medic-Seals przystąpili do kolejnego zespołu którego zadaniem było zabezpieczenie koncertu z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych, który odbył się o godzinie 11:30 na hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego (CRS) w Zielonej Górze. Koncert był poświęcony głównie żołnierzom wyklętym, którzy walczyli z sowieckim reżimem po zakończeniu II wojny światowej. Byli oni symbolem walki o wolność i niepodległość Polski, co z pewnością nie może być pomijane w naszej historii.

Jednakże koncert miał też nawiązania do aktualnej sytuacji na Ukrainie, gdzie Polska wraz z innymi krajami stara się wspierać ten kraj w walce o wolność i suwerenność. Wczoraj była pierwsza rocznica ataku Rosji na Niepodległą Ukrainę, co było mocno obecne w polskiej przestrzeni publicznej i nie mogło pozostać bez echa na koncercie.

Jak przed laty Polska walczyła o swoją wolność, tak teraz Ukraina walczy w obronie największych wartości, jakimi są wolność i demokracja. Koncert zakończył się o godzinie 13:50, a wszyscy uczestnicy mogli powrócić do swoich domów i kontynuować swoje życie.

Podsumowując, wczorajszy dzień był dla Medic-Seals dość pracowity. Podziękowania za owocną współpracę dla Firmy Sensus. Dzięki współpracy, profesjonalizmowi i zaangażowaniu udało się zakończyć wszystkie zadania sukcesem.

Warto docenić codzienną pracę i poświęcenie wszystkich zespołów ratowniczych, które pozwalają na utrzymanie bezpieczeństwa i zdrowia mieszkańców naszego miasta.