Medic-Seals


Medic-Seals
Twoje bezpieczeństwo naszym priorytetem

Mecz piłka ręczna 11/02/2023

Firma Medic-Seals jest dumna z powodzenia obstawy dzisiejszego meczu piłki ręcznej, który odbył się w hali sportowej Uniwersytetu Zielonogórskiego na ulicy Szafrana w Zielonej Górze.

Jako profesjonalna firma zajmująca się obsługą medyczną imprez sportowych, Medic-Seals zawsze stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Dlatego też nasz Ratownik Medyczny był obecny od 14:30 do 16:30, aby zapewnić opiekę medyczną wszystkim uczestnikom i kibicom podczas trwania meczu, który trwał od 15:00 do 16:30.

Z radością informujemy, że nie było konieczne wszczęcie żadnej interwencji medycznej podczas trwania wydarzenia. To świadczy o tym, że wszyscy uczestnicy i kibice byli bezpieczni podczas meczu i że nasz Ratownik Medyczny był gotowy do działania w razie potrzeby.

Firma Medic-Seals jest zobowiązana do zapewnienia najwyższej jakości obsługi medycznej na imprezach sportowych. Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i zaangażowaniu, możemy zagwarantować bezpieczeństwo i opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

W imieniu firmy Medic-Seals, dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom za udział w dzisiejszym wydarzeniu i mamy nadzieję, że do zobaczenia w kolejnym emocjonującym meczu!