Medic-Seals


Medic-Seals
Twoje bezpieczeństwo naszym priorytetem

KS Jedność – 1 rocznica

W Zielonej Górze odbył się rodzinny turniej piłki nożnej z okazji pierwszej rocznicy istnienia KS Jedność – klubu piłkarskiego założonego przez Ukraińców w Polsce. W turnieju wzięli udział zawodnicy i zawodniczki w różnym wieku, od najmłodszych dzieci po dorosłych. Były to drużyny mieszane, składające się z Ukraińców i Ukrainek.

Turniej był dość intensywny – odnotowano 6 wezwań do pomocy medycznej, w tym 4 do stłuczeń, 1 do odtarcia i 1 do stłuczenia z otarciem. Ratownik z Medic-Seals, na zlecenie firmy Sensus, pełnił służbę medyczną podczas całego turnieju, zapewniając fachową opiekę medyczną dla uczestników.

Pomimo tych incydentów, wszyscy bawili się świetnie i w duchu fair play, a na koniec wszyscy zostali uhonorowani medalami i dyplomami. Turniej rozpoczął się o godzinie 12:00, a zakończył o godzinie 18:00.

Impreza była doskonałą okazją, aby podkreślić znaczenie sportu i integracji kulturowej. KS Jedność to wspaniały przykład, jak sport może zjednoczyć ludzi o różnych korzeniach i przekonaniach. Gratulacje dla KS Jedność z okazji pierwszej rocznicy istnienia i życzenia dalszych sukcesów na przyszłość!